22.05.2012

Kartona iepakojums - tā ir vēsture. ESSVE radījusi labāku risinājumu!

ESSVE ir izstrādājusi jaunu, vairākkārt lietojamu iepakojumu – viss ESSVE stiprinājumu klāsts turpmāk tiks piegādāts izturīgā, pārstrādājamas plastmasas iepakojumā ESSBOX.

Turpmāk ESSVE piedāvā ne tikai kvalitatīvu stiprinājumu risinājumus, bet arī izturīgu un pārdomātu iepakojumu. ESSVE aptaujāja simtiem Skandināvijas amatnieku, lai uzzinātu, kādam jābūt vislabākajam skrūvju iepakojumam – ESSBOX ir visu vēlmju rezultāts.
Aptaujājot amatniekus, 96% no tiem atzina, ka lielākās problēmas sagādā kartona iepakojuma izturība. ESSBOX ir ražots no trieciena un mitruma izturīgas plastmasas. Iepakojums ir caurspīdīgs un tas ļauj pārskatīt iepakojuma saturu neatverot.
Mitrums ir galvenais kartona iepakojuma ienaidnieks, savukārt jaunais risinājums -ESSBOX ir pārbaudīts, tas atbilst visām IP44 prasībām, tas iztur ūdens šļakstus no visām iepakojuma pusēm. ESSBOX ir sala izturīgs.
Jaunais ESSBOX ir patentēts astoņstūra iepakojums, kas ļauj kārbas kārtot vienu uz otras. Kārbas ir vairākkārt izmantojamas, turklāt, iepakojums ir apstiprināts pat pārtikas glabāšanai.
ESSBOX kastītēm ir etiķetes ar skaidrām norādēm, kas tajās atrodas, kam stiprinājumi paredzēti. Tas amatniekiem ļauj izvēlēties pareizos produktus. ESSBOX iepakojuma etiķetes ir apstrādātas ar īpašu, mitrumizturīgu līmi, kas neļauj tām samirkt lietus laikā.

Jaunais ESSBOX iepakojums:

  1. Izturīgāks, ilgstoši lietojams – plastmasa spēj izturēt triecienu, mitrumu un salu labāk nekā jebkurš kartona iepakojums.
  2. Caurspīdīgs – viegli un skaidri saskatāms iepakojuma saturs.
  3. Astoņstūra iepakojums un vāciņš – kastītes ērti kārtojamas viena uz otras, vairākkārt izmantojams iepakojums, var atvērt un aizvērt.
  4. Pārstrāde – kastītes izgatavotas no 100% polipropilēna (PP).
  5. Pārskatāmi etiķetes marķējumi – norāda uz iepakojuma saturu, mērķi un pielietojumu.

Vairāk informācijas:
SIA B&B TOOLS LATVIA
mail@bbtools.lv
+371 67800125